O tym jak zmiękczyć twardą łuskę

O tym jak zmiękczyć twardą łuskę
9 stycznia 2019 admin
In Bez kategorii

Strona www.jakmilo.pl powstała, żeby pomagać Wam tworzyć najbardziej szalone, kreatywne i chwytające za serce prezenty. Z każdej realizacji jesteśmy mega dumni, ale wiemy, że bez Waszych genialnych pomysłów nic byśmy nie wskórali. Dokładnie tak było w przypadku tego niesamowitego breloka, który pani Marzenka zamówiła dla męża na rocznicę ślubu. Historia jest tak urocza, że postanowiliśmy zacytować wiadomość pomysłodawczyni projektu.

,,To był wystrzałowy rok, zaczął się od trzęsienia ziemi (czyli ślubu), a potem z każdym miesiącem było coraz goręcej. 

Mój mąż to taka twarda łuska, prawdziwy facet ze stali, który niczego się nie boi. 

I na to wchodzę ja cała na różowo (piórka), bo naprawdę lubię różowy (choć jestem w tym wieku, że już mi nie wypada, więc przemycam różowości tylko tu i ówdzie). Ale sukienkę na ślubie rok temu miałam fuksjową, dlatego ten brelok to zatopieni my

Łuska z naszego pierwszego wspólnego strzelania na strzelnicy (dla rozrywki), a piórka w prezencie z innymi akcesoriami od naszej ukochanej świadkowej.

Tak naprawdę ten brelok z wieloma różnymi różnościami będzie się nam kojarzyć  no i mam nadzieję, że dla męża będzie bardzo ważnym akcesorium.”

Serdecznie pozdrawiamy Panią Marzenkę i mamy nadzieję, że prezent dla męża będzie przypominał o tych wszystkich wspaniałych chwilach! 

Zamów brelok ze swoją pamiątką

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*