O tym jak powstały naszyjniki dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

O tym jak powstały naszyjniki dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
7 lipca 2018 admin
In Bez kategorii

Podczas ostatniego finału WOŚP zbieraliśmy oddechy znanych i lubianych, aby następnie zrobić z nich biżuterię, która trafiła na aukcję Orkiestry. W baloniki Jak Miło dmuchała między innymi najbardziej barwna para polskiego szołbiznesu, Małgorzata Rozenek – Majdan wraz z mężem Radosławem. 

Pani Małgosi tak bardzo spodobała się nasza kula z żywicą, że poprosiła nas o naszyjnik z zamkniętym oddechem Radosława. Żeby było jeszcze bardziej romantycznie, obiecaliśmy również zrobić męski naszyjnik z oddechem pani Małgosi w prezencie dla małżonka.

W ten sposób powstał nowy model naszyjnika, tym razem w wersji dla panów. Wykonany jest z żywicznego walca oprawionego w rodowane srebro. Całość zawieszona jest na bardzo efektownym, długim łańcuszku, również wykonanym z pokrytego rodem srebra. 

Wisior przypomina bezpiecznik, co nadaje całości męski, lekko industrialny charakter, ale ma też swój wymiar symboliczny. Zatopiona w nim pamiątka ma być amuletem chroniącym przed zagrożeniami świata zewnętrznego. 

Pierwszy egzemplarz, będący teraz własnością Radosława Majdana, wykonany został z wykorzystaniem oddechu pani Małgosi, ale w tym modelu można uwieczniać również inne elementy. Pięknie będzie wyglądać w nim kosmyk włosów, minerał lub jakaś symboliczna roślina. 

Pomysłów może być wiele i z radością je wykonamy.

Pomysły na prezent dla niego.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*