Blog

Magia pępowiny

Nie spodziewaliśmy się, że nasza praca może być kontrowersyjna. Okazało się, że jak najbardziej i chociaż chcemy wywoływać miłe emocje, czasami jest dokładnie odwrotnie. Najlepiej to widać na przykładzie żywicznych kul z kikutem pępowiny. Chociaż prośby o zatopienie pępowiny są w czołówce najpopularniejszych zleceń, to zawsze gdy o tym wspomnimy publicznie, otrzymujemy delikatnie mówiąc, wyrazy…

Read More

BIZMUT

  Bizmut to pierwiastek chemiczny tworzący spektakularne kryształy. Bizmut można wyhodować w warunkach laboratoryjnych. Tadeuszowi udało się uzyskać te piękne okazy w warunkach domowych. Bizmut zatopiony w żywicy zachował swoje piękno, a dzięki transparentnej ochronie może być elementem biżuterii.

Read More

KRÓLOWA MOTYLI

  Kasia, mama Tereski, poproszona o wybór rysunku do bransolety, nie musiała się zastanawiać.  Chociaż portfolio małej artystki jest imponujące, Kasia szczególnym sentymentem darzy obrazki, przedstawiające świat ze snów swojej córki. Cudowną krainę, którą sprawiedliwie włada Królowa Motyli. Teraz te rysunki może mieć zawsze przy sobie.

Read More

DIAMENTY

Biżuteria z diamentami w nietypowej odsłonie. Nie każdy kamień nadaje się do oszlifowania i klasycznej oprawy w złocie, ale nawet takie niepozorne maleństwa będą uroczo wyglądać w żywicy. Niestety nie wiemy, czy obdarowana tą biżuterią osoba, tego właśnie się spodziewała, słysząc o diamentowym naszyjniku :-). Nam efekt końcowy bardzo się podoba.

Read More

KWIAT CZOSNKU

Brelok z kwiatem czosnku to pożegnalny prezent dla Filipa od przyjaciół z pracy. Wybór prezentu, jak najbardziej trafny, bo Filip jest kucharzem. Przed Filipem nowa praca i nowe wyzwania. Brelok sprawdzi się więc również jako amulet odstraszający wampiry, szczególnie te energetyczne.

Read More

Róża

Podobno wiązankę ślubną trzeba zasuszyć i spalić w pierwszą rocznicę małżeństwa. Bukiet Zofii składał się z samych róż. Nawet suche, były tak piękne, że Zofia nie zdecydowała się na zrobienie z nich ogniska. Tadeusz jedną z róż, z naszą pomocą, zamienił w wyjątkowy naszyjnik. Idealny prezent na 25-tą rocznicę ślubu.

Read More

Posts navigation